Aslı Yalçın

Aslı Yalçın

Uzman Klinik Psikolog
HAKKIMDA

Yakın Doğu Üniversitesi Psikolojık Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü birinci olarak bitirdikten sonra aynı üniveristede Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamladım.Emdr çocuk ve yetişkin terapistiyim.Oyun terapistliği,Doğum danışmanlığını da profesyonel olarak vermekteyim.,Moxo gelişim ve zeka testleri uygulayıcısım. Çalışma alanım çocuk ve ergen .Bu bağlamda aile ,ebeveyn danışmanlığı çocukların davranış bozuklukları,dönemsel özellikleridir.Travma,depresyon,anksiyete bozuklukları ile çalışmaktayım.

Eğitimleri

Yakın Doğu Üniversitesi Pdr /Klinik Psikoloji Emdr uygulayıcı eğitimi Objektif projektif testler uygulAyıcısı Wısc-r zeka testi,Standfort binet zeka testi uyg., Agte gelişim testi,Moxo uygulayıcısı

Alanı

Emdr terapisi(travma ,yas,anksiyete,panik atak, fobi) yetişkin ve çocuk Çocuk /ergen ,aile danışmanlığı Çocuklarda davanış bozukluğu ,dönemsel süreç danışmanlığı Oyun terapisi Doğum Danısmanlığı

Kullanıcı Yorumları

Furkan Çakır
Kendisi çok samimi ve profesyonel bir insan. Tekrardan kendisine teşekkür ediyorum
Coşkun
Aslı Hanım'ın ilgili, samimi yaklaşımı güven telkin ediyor, beraber ilerlemekten büyük memnuniyet duyuyorum.
Damla
Henüz ikinci görüşmemiz olamasına rağmen şimdiden yol katettiğimizi düşünüyorum. Aslı Hanım ilgisi, dikkati ve tecrübesiyle daha önce farkında olmadığım noktalara dikkat çekiyor ve üstesinden gelmeme yardımcı oluyor. Seanslarımıza destekleyici ödevler veriyor ve okumam için kayank öneriyor. Kendime doğru çıktığım bu yolculukta yanımda Aslı Hanım olduğu için kendisine müteşşekirim.
Serap Erdenir
İlk görüşmede bu kadar fayda sağlayacağımı bilseydim çok daha önceden görüşürdüm. Gerçekten minnettarım, görmekte zorlandığım ayrıntıları görmeme çok yardımcı oldu. Herkese öneriyorum.
Furkan
3 yıldır bir psikologla görüşmem gerektiğini düşünmeme rağmen görüşmüyordum. Aslı hanımla konuşmaya başladıktan sonra keşke daha önce kaşılaşsaymışız dedim.Kendisine teşekkür ediyorum
Kübra
Aslı hanımla ikinci seansımda olmama rağmen sayesinde çok yol katettik problemlerimle alakalı bana karşı çok ilgili çok naif iyi ki sizler varsınız. Gösterdiğiniz güzel yollar için çok teşekkür ederim.
sudenaz
Birkaç ay önce başlayan seanslarımız hala devam etmekle birlikte yaşıyor olduğum problemleri biraz olsun atlatmamda Aslı Hanım'ın katkısı gerçekten çok büyük:) Kendisi oldukça ilgili ve sorununuz ne olursa olsun Aslı Hanım sayesinde önemli ölçüde yol katedebileceğinize eminim!
Anonim
Çok ilgili bir doktor, görüşmem çok iyi geçti. Sorunlarımla yakından ilgilendi.
Gülşen
Aslı hanımla güzel bi yolculuğa çıktık.. Kendime doğru bi yolculuk. Bende oluşturduğu güzel farkındalıklar için kendisine müteşekkirim. Durum gösteriyor ki uzun bi müddet daha bu yolda kendisi bana eşlik edecek..
Asya
İlk seansta kendimi çok daha iyi hissettim. Sesli seanstı fakat ses tonu bana güven verdi. İleri tarihli randevu aldım ve devam etmeyi kesinlikle düşünüyorum. Sitenin kendi olanakları için bu siteyi tercih etmiştim. İyi ki tanıştım diyebilirim. Bu konuda seçici biriyimdir. Aslı hanımdan çok memnun kaldım. Hatta allah razı olsun diyebilirim.
Naz
İlk seans en zorudur fakat Aslı Hanım sayesinde kolayca geçti. Görüşmeden çıktığımda harika olumlu hissettim ve ödevlerimi planlamanın düşüncesiyle görüşmeyi sonlandırdım. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Serden
İlk görüşme sonucunda dediklerini yaptık çok faydasını gördük. İhtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Anonim
İlk görüşmem olmasına rağmen çok etkili ve kendimin farkına varmamınsağladı :)
Cem
Sizin ailemiz çin cok dogru bir seçim olduğunu ilk görüşmede anladık gorusleriniz cok açıklayıcı ve samimi
Hakan Bey
İkinci görüşmemiz olmasına rağmen kendimde farkında olmadığım şeyleri fark ettirdi teşekkür ederim