Levent Dokuzer

Levent Dokuzer

Uzman Psikolog
HAKKIMDA

Merhabalar ben Levent DOKUZER. Lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünde Şeref derecesi ile tamamladıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yüksek Lisans yaparak uzmanlığımı aldım. 2013 yılından itibaren alanda aktif olarak çalışarak danışan görmekteyim. Ergen ve yetişkinler ile birebir/ grup terapileri, evlilik ve eş secimi danışmanlığı , aile çift terapisi, cinsel terapi, boşanma dönemi ve sonrası danışmanlık, psikolojik testler, anksiyete, depresyon, kisilik bozuklukları, özgüven ve iletişim sorunları, uyku problemleri, tükenmişlik sendromu uzerine çalışmalar, duygu durum bozuklukları, panik atak, OKB/takıntı, alkol-madde ve internet bağımlılıkları, yas ve yas ile basa çıkabilme terapisi, alanlarında çalışmalar yapmaktayım, MMPİ kişilik envanteri uygulayıcısı olarak profesyonel danışmanlık hizmeti veriyorum. Yıllardır Özveri ile çalışarak sevdiğim ve başarılı olduğum alanda hizmet veriyor olmak benim için çok kıymetli bir süreç. İnsanlara yardımcı olmak, yol göstermek, içlerinde ki ışığı yakmak ve bir çok alanda yapabileceklerinin gücünü açığa çıkarmak mutluluk verici. Her insan kıymetlidir. Ve elbette ki hayat yolculuğunda zor, sıkıntılı dönemlerden geçme durumumuz kaçınılmazdır. Bu süreçte size destek olarak en doğru yolu izlemek ve psikolojik sağlığınız açısından profesyonel görüş doğrultusunda ilerlemek en iyisi. Siz kıymetlisiniz. Neden en iyisini hak ederken buhran ve boşlukta kaybolasınız? Kendiniz için en iyisini yapın ve profesyonel destekten asla kaçınmayın.

Eğitimleri

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü - Şeref Derecesi. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Teftiş Ekonomisi.

Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Panik Atak, Anksiyete, OKB, Depresyon, Öfke, Özgüven Eksikliği, iletisim sorunları Bireysel ve Çift Terapisi, İlişki Problemleri, cinsel terapi ve vajinismus problemleri, madde kullanımı, evlilik ve es secimi, beden dili, yas ve yas ile basa çıkabilme, meslek secimi, egitim rehberligi ve yonetimi.

Kullanıcı Yorumları

Anonim
Bir abim olmadığı halde bana bu hissi tüm içtenlikte yaşattığına inandığım destekçim, teşekkürlerimi iletiyorum çok saolll
ceren
çok verimli bir seanstı. hocamıza çok teşekkür ederim. çözüm odaklı ve çok aydınlatıcı bir seans geçirdim.
Ayşe
Mantıklı konuştuğunu düşünüyorum. Kabullenemediğim gerçeklerle yüzleştirdi. Basta ön yargılı olsamda bayağı verimli geçti. Tavsiye ederim:)
Anonim
İlk seansımdı çok güzel dinledi ve açıkladı yaşadığım süreci anlatamadıklarımı dile getirdi. Başarılarınızın devamını diliyorum
Umut
İyileştirici bir hekim tavsiye ederim
Aybike
Konuşurken çok rahat olabildiğiniz ve sizi çok ilgiyle dinleyen birisi. Çok ilgili ve rahatlatıcı.
Anonim
İyi iletişim kurup iyi anlayıp iyi tavsiye ya da çözüm bulabilen bir psikolog begendim
Onur
Yol gösterici bir konuşmaydı, ilginize teşekkür ediyorum
Kubilay
Hocama teşekkür ederim gerekli tavsiyeleri aldım. Uyguladığımda olumlu sonuç alacağıma inanıyorum.
B. Baysal
Kendi adıma çok kaliteli zaman geçirirdim.ilk başta kendimi ifade edemem diye ön yargılı yaklaşsam da Levent hocamın profesyonel yaklaşımı sayesinde güzel bir seans oldu. Kendim için yaptığım en güzel şey burda olmak. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler..
Anonim
Kesinlikle işine çok hakim
Anonim
O kadar güzel dinledi ki beni Levent bey. Sonrasında da yaptığı yorumlarla çok güzel yol gösterdi. Beni can kulağıyla dinleyip beni tekrar kendi hayatıma yönlendirme aşamaları için çok teşekkür ederim. Bu platformda seçtiğim doğru bir tercih. Her şey için, ilginiz için sonsuz teşekkürler
Mehtap
Herşeyi anlatabildiğim en önemlisi o kadar iyi anlıyor ki beni çok teşekkür ediyorum Levent Bey iyiki varsınız. İçimdeki gücümün farkına vardım sayenizde. Çok mutlu ve umutluyum.
Barış
Mükemmel bir insan. İnanılmaz güzel bir enerjisi var ve çok güler yüzlü kesinlikle tavsiye ederim
E.k
Levent beyle uzun zaman oldu seaslara baslayali bu sürecimde en büyük destekcim oldu kendisi isinde profesyonel ve surecim sayesinde daha iyi geçiyor
avcahmett
Kendimi anlattım akıcı konuşması yönlendirmesi gayet iyiydi tekrardan görüşmek üzere
Yusuf
İlk görüşmem çok güzel geçti. Kendimi anlatmakta hiç sıkıntı yaşamadım. Kendimi ifade edebilmenin verdiği rahatlık çok güzel bir şey. Deneyimli ve işinde başarılı olduğunu çok güzel yansıtıyor. İkinci seansım için bile şimdiden gün seçiyorum kendime. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Lale
Rahatlatıcı ve farkındalık yaratan bir görüşme oldu. Uzun süredir aklımda olan bu platformda ilk seansım çok verimli geçti. Levent Bey'e teşekkür ediyorum.
Dilara
Işinde uzman biri ve karşındaki insanı anlama ,dinleme ve hemen sorununu çözmeye yönelik olması
Berkay
Verimli bir görüşme oldu. Akıcı bir dil, iyi bir dinleyici, farklı ve doğru bir bakış açısı. Teşekkürler
Mehmet
Kendisiyle ilk görüşmemdi ve gayet memnun kaldım. Olumsuz bir durum yaşamadım. Sorunum ''... durumda ne yapmam gerekiyor? Nasıl davranmalıyım?'' gibi bir durumdu ve güzel, olumlu ve mantıklı tavsiyeler aldım. Online olması da ayrı bir rahatlık.
Anonim
Çok rahatlatıcı bir konuşma yaptık Levent Bey'le. Vermiş olduğu tavsiyeler sayesinde kaygilarimin üstesinden gelebileceğine inanıyorum. Çok teşekkür ederim.
handan
sakin konuşması ve yönlendirici fikirleri ile güzel bir seanstı tekrar teşekkürler
Ayşe Betül
Terapimiz az önce bitti ve iletişim, aktarımın yanı sıra telefondan sadece sesiyle dahi güleryüzlü konuşup değer vermesiyle kendimi daha açıklayıcı, ilettiklerimin ulaştığını hissetme özgüveniyle fazlasıyla doğru kişi olduğunu kabul ettirdi. Böylesi bir platformda, böylesi etkin bir psikologla denk geldiğim için fazlasıyla teşekkürler hem sizlere, hemde danışmanım Levent beye. İyiki diyorum :)
Ayşe Betül
Terapimiz az önce bitti ve iletişim, aktarımın yanı sıra telefondan sadece sesiyle dahi güleryüzlü konuşup değer vermesiyle kendimi daha açıklayıcı, ilettiklerimin ulaştığını hissetme özgüveniyle fazlasıyla doğru kişi olduğunu kabul ettirdi. Böylesi bir platformda, böylesi etkin bir psikologla denk geldiğim için fazlasıyla teşekkürler hem sizlere, hemde danışmanım Levent beye. İyiki diyorum :)
Anonim
İlk deneyimim olmasına rağmen iyi geldi güven verdi levent bey teşekkürlerimi sunarım
Berke
Çok verimli ve rahatlatıcı geçen bir görüşme oldu değindiği ufak noktalar bağzı şeyleri daha iyi kavramama vesile oldu emeğiniz için teşekkürler
Hatice
O kadar rahatlatici bi seanstiki tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim hepsini deneyecegim
Hatice
O kadar rahatlatici bi seansti ki fikirleriniz icin tesekkur ederim levent bey dediginiz yontemleri deneyecegim insallah bi faydasi olur
Avukat
Sabırla dinlediği için teşekkür ederim, akılcı çözümler getirip sonuç odaklı yaklaştı.
Anonim
Oldukça verimli ve akıcı bir seanstı.Levent Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.
Ezgi
Cok rahatlatici bir konusmaydi,tesekkur ediyorum.
Özge
Çok güzeldi baya verimli geçti