Taha Tunahan Yıldırım

Taha Tunahan Yıldırım

Psikolog
HAKKIMDA

Merhabalar, Ben Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdim şu an da bölümüm ile ilgili eğitimlere katılmaktayım. Lisans dönemim boyunca çeşitli seminerler ve eğitimlere katıldım. Zaman zaman kliniklere ziyaretlerde bulundum. Yurt dışında birçok ülkede çok çeşitte insan ile tanıştım ve bir çok deneyim kazandığımı söyleyebilirim. Beck envanterleri eğitimi alıp intihar, umutsuzluk, anksiyete, depresyon ölçekleri sertifikası, Filial Terapisi, Biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama eğitimi, Metropolitan ( okul olgunluğu ) Testi eğitimi, Kent E-G-Y Zeka testi ve porteus Labirentleri Testi eğitimleri aldım.

Eğitimleri

Uluslararası Saraybosna Üniversitesinde Psikoloji bölümü

Alanı

Çocuk ve ergen bilişsel davranış terapisi, Yetişkin bilişsel davranış terapisi, ilişki terapisi, aile terapisi, bağımlılık terapisi, dönemsel süreç danışmanlığı, Sosyal Fobi, Öfke ve stres yönetimi, Kaygı bozuklukları, Depresyon, Sınav Kaygısı danışmanlığı, motivasyon danışmanlığı, Bireysel koçluk

Kullanıcı Yorumları

Anonim
İki seansa rağmen kendimde göremediğim durumları fark etmemi sağladı. Gerçekten dinlediğini hissediyorum. Her problem üzerinde ayrıntılı bir şekilde durup yol gösteriyor. Samimi ve çok cana yakın olması büyük bir güven sağladı. Diğer seanslar ile çok daha güzel ilerlemeler yaşayacağıma eminim.
Handan
Açıkçası tek seans olarak düşünüp randevu almıştım ama ilk seanstan sonra hemen diğer seanslarim için randevu oluşturdum ve daima her konuda destek almayı düşünüyorum kendisinden. Her anlamda çok çok iyi bir psikolog. Karanlık bir odada olan ruhuma farklı farklı pencereler açtı diyebilirim. Keşke demek yok demiştik ama keşke çok daha önce kesisseydi yolumuz:)
Taha
Ne kadar teşekkür etsem az .. bu gece rahatça gözümü kapatabilecek isem adaş olduğum bu güzide insan sayesinde sanırım .. umarım pazar günü güzel geçecek ve bambaşka şeyler konuşacağız kendisiyle :)
Ayşe Nur
Stresli ve gözlerim dolu dolu başladığım konuşmayı rahatlamış bir şekilde bitirdik. Her şartta desteğini esirgemeyecek bir dost gibi, işini severek yaptığı çok belli. İlk seansımızdı ama kesinlikle devam edeceğim :)
Es
Oldukça açık görüşlü, anlayışlı ve ilgili bir psikolog. Çok sevdiğim ve güvendiğim bir arkadaşımla konuşur gibi rahat konuştum kendisiyle tüm seanslar boyunca. Paylaştıkça göremediğim şeyleri görmeme ve nasıl aşacağıma yardımcı oldu. Müsait olmadığında bile bir yolunu bulup destek oldu. İnsan işini sevince hakkını da veriyor sanırım. Teşekkür ediyorum kendisine.
N
Anlayışını ve ilgisini asla esirgemiyor çok iyi bir dinleyici ve her zaman destekçi kendisini tercih ettiğim için hiç pişmanlık duymayacağım
N
Dünyada psikolog diye bir tabir olmasaydı Taha bey yine psikolog diye anılırdı :) ilgisini alakasını asla eksik etmeyen, her zaman her koşulda ve her seçimde destek olan bir insan. Ruhunuzu iyileştirirken dost gibi yaklaşım sergiliyor... iyi ki varsınız :)
Anonim
4. seanstan güncelleme ile bildiriyorum. İlgisini daima hissedeceğiniz bir psikolog. Kendi teknikleri ile sizin haberiniz dahi olmayan içselliklerinize inecek.
Dilara
Gercekten cok memnun kaldim tek seansta ısınabildim kendsisine bundan sonra duzenli devam etmetyi dusunuyorum
ceyda
İlk seansımızdı ama şu an bile kendimi inanılmaz farklı hissediyorum. Uzun zamandır hissetmediklerimi hissetmemi sağladı, sorun nerede onunla ilgilendi ve çözümü akışına bırakmadan kafada çözeceğim ilk defa. Kafanızda bir soru işareti varsa eğer olmasın! İlk defa devam etmeyi çok istiyorum.
Gözde İzem
Beni gecmisimden alıp en parlak geleceğe taşıdı bu konuşma .. İyi ki! Diyorum...
Sude
Çok Kararsızdım bağlanıp bağlanmamak arasında iyikide bağlanmışım ilk seans olmasına rağmen kendimi gerçekten iyi hissetttim
Sema
Problemlerinizin asıl noktalarına inerek sizinle birlikte yolculuk yapabilecek bir psikolog. Bugünü kurtarmak için değil geleceğinizdeki problemlerinizi de aşmak için size belli şeyler öğretebilen biri.
Alara
İlk seans olmasına rağmen çok etkili oldu ve memnun kaldım her şey için teşekkür ediyorum kendisine devam edip daha iyi sonuçlar alacağıma inanıyorum