Ayça Gürel

Ayça Gürel

Psikolog
HAKKIMDA

Merhabalar, ben Psikolog Ayça Gürel. Lisans eğitimimi Yakın Doğu Üniversitesi-Psikoloji bölümünde tamamladım. Lisans Bitirme Tezimi ‘Çocukluk Çağı Travmatik Yaşantılarının Psikolojik Sağlamlık ve Depresyon Belirtileri Üzerine Etkisi’ üzerine bitirdim. Lisans eğitimim boyunca mesleğimde yeterli ve donanım sahibi olabilmek adına bir çok eğitim ve seminerlere katılım sağlayıp bir çok farklı hastalıklar ile ilgili araştırmalara dahil oldum. Balıklı Rum Hastanesi’nde stajyer psikolog olarak uzun bir süre gözlem yapıp vizitelere katıldım. Özel bir şirketin İnsan Kaynakları bölümünde stajyer psikolog olarak çalıştım. Bir çok Klinik ve Danışmanlık Merkezlerinde asistan ve stajyer psikolog olarak tecrübelerimi arttırdım. Kariyerime Bahar döneminde Klinik Yüksek Lisansımla birlikte devam edeceğim. Şuan halihazırda bir çok eğitimlere katılıyorum. Terapilerimde Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle çalışmaktayım.Özel Öğrenim güçlüğü olan bireyler, Çocuk, Ergen ve Yetişkin bireylere danışmanlık veriyorum.Aynı zamanda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Kurum Psikoloğu olarak çalışmaktayım.Terapi; ruhsallığınıza yapacağınız bu büyük yatırım kendi hayatınız için verebileceğiniz, en güzel hediyedir. Bu yolda birlikte yürüyebilmeyi diliyorum.

Eğitimleri

Yakın Doğu Üniversitesi-Psikoloji. Yetişkin Bilişsel Davranışçı Terapi. Çocuk ve Ergen Bilişsel Davranışçı Terapi.

Alanı

Yetişkin, Çocuk ve Ergen Bilişsel Davranışçı Terapi.Cinsel Terapi.Evlilik ve Çift Terapi.İlişki Problemleri.Fobiler.Sosyal Fobi.Özgül Fobi.Çift Problemleri.Aile Danışmanlığı. Depresyon. Travma Sonrası Stres Bozukluğu. Panik Bozukluk. Anksiyete-Kaygı Bozuklukları. Obsesif Kompulsif Bozukluk. Yeme Bozuklukları.Bipolar Kişilik Bozukluğu.Borderline Kişilik Bozukluğu.Şizofreni.Özel Öğrenme Güçlüğü Olan Bireyler.

Kullanıcı Yorumları

Anonim
İyi bir dinleyici samimi bir insan Ayça hanım ilk görüşmede çok yol katettik. Çok teşekkür ederim.
Orkun
Ayça hanım işinde çok uzman çok güler yüzlü ilk seansta farkını çok rahat hissettiriyor ve herkese de öneriyorum
Orkun
Ayça hanımla ilk seansimda çok yol kat ettik.Cok anlayisli çok güler yüzlü herkese tavsiye ediyorum :)
Irmak
Ayça Hanım işinin ehli onunla çok yol katedeceğime eminim
Irmak
Ayça hanım ilgili ve işinde profesyonel onunla çok yol katedeceğime inanıyorum
İkra
Gerçekten ilk seansa göre kendimi rahatlamış hissediyorum çok anlayışlı ve çok iyi insan kendisi kesinlikle tavsiye ediyorum bir psikologtan daha fazlası gerçek anlamda.
MERVE :)
ilk görüşmeye göre gayet sıcak bir görüşme oldu umarım daha iyi hissetmemiz için en doğru adımı attık. Sevgiler