Gamze Mehmet

Gamze Mehmet

Psikolog
HAKKIMDA

Merhaba ben Psikolog Gamze Mehmet Psikoloji lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi'nde tamamladım. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi'nde pedagojik formasyon eğitimine katıldım. Bununla birlikte Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü'nde Rsayonel Duygucu & Bilişsel Davranışçı Terapi Programına devam ediyorum. Lisans eğitimim boyunca Mef Okullarında İlkokul öğrencileriyle çalıştım. Kağıthane Mesleki ve Anadolu Lisesinde aktif bir stajyerlik dönemi geçirdim. Öğrencilerin eğitim ve sosyal gelişmelerine yardımcı oldum. İhtiyaç duyan öğrenciler ve aileleri ile bireysel olarak görüşmeler gerçekleştirdim. Öğrencilerin YKS öncesi motivasyonunu sağlamak için görüşmeler yürüttüm, tercih ve sınav hazırlık aşamaları için yönlendirme sağladım. Bu süre içinde çocuklar için Objektif Testler(catell 2-A, catell 3-A, gessel testi, peabody resim kelime eşleştirme testi, good enough vs) ve Oyun Terapisi eğitimlerimi tamamladım. Yurtdışında ve yurtiçinde bir çok seminerlere katıldım. Biruni Üniversitesi'nde aile danışmanlığı eğitimine devam ediyorum. Aktif olarak danışan görüyorum. Bireysel terapi, aile ve çift danışmanlığı, çocuklar için oyun terapistliği, objektif testler, rehber ve psikolojik danışmanlık hizmeti veriyorum. Bütüncül bakış açısı ile seanslarımı yürütüyorum.

Eğitimleri

İstanbul Üniversitesi - Psikoloji (Lisans) İstanbul Üniversitesi - Pedagojik Formasyon Biruni Üniversitesi - Aile Danışmanlığı

Alanı

Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikolojisi, Rasyonel Duygu Davranışçı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi ( BDT ), Depresyon, Kaygı/Anksiyete Bozuklukları, Obsesif Kopulsif ( Takıntı Zorlantı) Bozukluk,Aile ve Çift Danışmanlığı, Eş Seçimi, Nefes Çalışmaları, Oyun Terapistliği, Sınav Kaygısı, Bireysel terapi, Beslenme, Yeme Bozuklukları, Psikosomatik Hastalıklar(ağrılar, migren, fbromiyalji vs) Rehber ve Psikolojik Danışmanlık.

Kullanıcı Yorumları

Anonim
Doğru sorular sorarak sorunu bulmakta çok iyiydi
Deniz
Merhaba, Öncelikle Psikolog Gamze Hanım işinin ehli , son derece insan davranışları konusunda bilgi ve tecrübesi ile danışanlari olarak bizlere çok güzel hizmet vermektedir .Kendisinden oldukça memnunum şahsım adına. Tavsiye ediyorum. Kendisine burdan saygilarimi sunuyorum. Sevgilerle.