.$first_name .

Gizem Külekçioğlu

Uzman Klinik Psikolog
HAKKIMDA

Merhabalar ben Uzman Klinik Psikolog Gizem Külekçioğlu. Psikoloji alanında lisans eğitimimi Acıbadem Üniversitesi’nde tamamladım. Staj eğitimimi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Çapa Tıp Fakültesi Psiko- Onkoloji bölümünde gerçekleştirdim. Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur’ un önderliğinde açılmış olan İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programında yüksek lisansımı tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Çalışmakta olduğum alanlar Depresyon, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Obsesif - Kopulsif ( Takıntı-Zorlantı) Bozukluk (OKB), Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Alkol ve Madde Bağımlılık Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Öfke - Kontrol Bozuklukları, İlişki Problemleri Uyku-Uyanıklık Bozuklukları alanlarındadır. Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri Birliği (European Association for Behaviour and Cognitive Therapies - EABCT)'nin eğitim standartlarına göre düzenlenen ''Kognitif ve Davranış Terapileri (KDT)'' 3.Modül Teorik Eğitim adı altında gerçekleştirilen yetişkin odaklı eğitim ve süpervizyon sürecim (Bipolar Boz. , Şizofreni , Yeme Boz. , Alkol Boz. , Kişilik Boz. , 3. Dalga Terapiler (DBT, ACT, Şema, MCT) Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur ve diğer uzman hocalarımın süpervizörlüğünde tamamlanmıştır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi pedagojik formasyon programı ile “Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik” eğitimimi tamamladım.

Eğitimleri

Acıbadem Üniversitesi - Psikoloji / İstanbul Kent Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans / İstanbul Üniversitesi - Pedagojik Formasyon İstanbul Üniversitesi - Sanat Terapisi

Alanı

Yetişkin-Çocuk ve Gençlerde Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Şema Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT), Diyalektik Davranış Terapisi (DBT), Mindfulness Tabanlı Bilişsel Terapi, Metakognitif Terapi, Duygu Odaklı Terapi, Bireysel Terapi, Çift Terapisi, Duygudurum Bozuklukları, İkiuçlu (Bipolar) Bozukluk, Depresyon, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Obsesif - Kopulsif ( Takıntı-Zorlantı) Bozukluk (OKB), Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Alkol ve Madde Bağımlılık Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Özgüven Sorunları, Öfke Problemleri, Fobiler, İlişki Problemleri, Ayrılma ve Boşanma, Aile Danışmanlığı, Yas ve Kayıp Danışmanlığı, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri, Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI)

Kullanıcı Yorumları DEĞERLENDİR
Anonim 31 Mart 2022

Başladığımız ilk günden beri çok iyi ilerlemeler katettik daha da iyi olacağımdan şüphem yok teşekkür ederim Gizem Hocam

M 12 Şubat 2022

Enerjisine bayılıyorum seanslarım bittiğinde çok rahatlayıp kendimi keyifli hissediyorum her şeyden önce sohbet etmek bile gizem hanımla çok keyifli. Bana kattığı çok fazla şey var ve fazlası içinde çok sabırsızlanıyorum!!

Deniz 02 Şubat 2022

Gizem Hanım ile 4.seansımızı tamamladık. Danışmanlığına başvurmadan önce her şeyin farkında olduğumu düşünüyordum. Gizem Hanım ile görüşmeleriniz sonunda farklı bakış açıları kazandım. Seanslarımız boyunca dinlenilip anlaşıldığımı hissettim.Kendisinin değindiği konular ve sorduğu sorular, sorunlarıma karşı bakış açımı değiştirdi. Daha dingin ve ferah hissediyorum.

Dilara 25 Ocak 2022

Gizem hanımın insanı tedavi eden bir enerjisi var. Samimiyeti ve içtenliği insana kendini iyi hissettiriyor. İşini çok iyi bilen ve yapan bir psikolog.Her seansı iple çekiyorum. İyi ki enerjisi beni çekmiş ve onla başlamışım. İyi ki.

B 19 Ocak 2022

Gizem hanımla bugün ilk seansımızı yaptık ve sağlıklı düşünemediğim konularda çok yardımcı oldu. Anlattıklarımı dinliyerek olumlu olumsuz yanlarını görmemi sağladı ve tavsiyeleriyle kendime geldim diyebilirim. Gerçekten sizi iyi dinleyerek çözüm odaklı yardımcı olan bir danışman. Kendimi iyi hissettirdiği için ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

B 19 Ocak 2022

Gizem hanımla bugün ilk seansımızı yaptık ve sağlıklı düşünemediğim konularda çok yardımcı oldu. Anlattıklarımı dinliyerek olumlu olumsuz yanlarını görmemi sağladı ve tavsiyeleriyle kendime geldim diyebilirim. Gerçekten sizi iyi dinleyerek çözüm odaklı yardımcı olan bir danışman. Kendimi iyi hissettirdiği için ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Gülten 16 Ocak 2022

Gizem hanımla çıkmaz bir yola girdiğimi düşündüğüm anda tanıştık. Yorum yapmak için çok acele etmek istemedim. 5. Seansımızı gerçekleştiricez. Çıkmaz yola girdiğim her sokaktan bir farkındalık sezerek çıkıyorum şu an :) her farkındalık, değişim için attığım adımları atmamı sağlıyor. Bu sakinlik ve huzur nasıl iyi geldi. İyi ki onca doktor arasında sizinle iletişim kurma fırsatımız oldu.

Zeynep 08 Ocak 2022

Daha ilk seansım olmasına rağmen kendimi rahatlamış hissediyorum. Gizem hanım güven veren ve sizi dikkatle dinleyip analiz eden yargılamadan çözüme kavuşturmayı sağlayan harika bir insan. Seansların devamında kendimi çok daha iyi hissedeceğime o kadar eminim ki. Üstümden yük kalkmış gibi hissediyorum. Kendisine güzel yaklaşımı değerli tavsiyeleri icin çok ama çok teşekkür ederim :)

Anonim 27 Aralık 2021

Online bu kadar etkili olacağına düşünmemiştim. Seansım bitti tekrar randevu alacam çok teşekkür ederim

Kadir 23 Aralık 2021

Çok güzel ilgilendiniz sizin sayenizde çok daha dusunerek adim atmayı öğrendim herkese tavsiye ederim

Can 07 Aralık 2021

4 seans oldu Allah razı olsun toparlayamam dedigim ne varsa bir bir toparliyorum

Erdem T. Sevim T. 04 Aralık 2021

Gizem hanıma eşim ile olan iletişim problemlerimizi çözümleyebilmek adına başvurmuştuk. Bugün seanslarımızı tamamladık. Eşim ve ben kendisine teşekkürlerimizi sunarız. Her daim başvurabileceğimizi ve yanımızda olduğunuzu hissettirdiğiniz için de teşekkür ederiz.

Anonim 03 Aralık 2021

Gizem Hanımla 3. seansımızı bitirdik. Şimdiden bakış açımın değiştiğini, asıl hissettiğim duyguları fark ettim. İleride daha büyük ilerlemeler katedebileceğimizi düşünüyorum.

Büşra 02 Aralık 2021

Gizem hanım'ın içtenliği, sakinliği ve akıcı şekilde konuşması olaylara bambaşka bir açıdan bakma farkındalığı kazandırıyor insana, gerçekten çok teşekkür ederim :)

Sanem Y. 27 Kasım 2021

Gizem hanım ile yaklaşık olarak 2 aydır görüşmekteyim. Kendisinin profesyonel ve samimi yaklaşımı sayesinde birlikte çok yol aldık. Hayatıma dokunuşunuza, kendimi tanımama yardımcı oluşunuza, anlamlandıramadığım yaşantımda anlam bulmamı sağlamanıza, emeğinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Özlem 27 Kasım 2021

Az önce ilk seansımdan çıktım ve şimdiden o kadar iyi geldi ki Gizem Hanım. Gerçekten işinde çok iyi bir psikolog. Çok memnun kaldım, görüşmelere devam :) Çok teşekkür ederim...

Büşra :) 26 Kasım 2021

Gerçekten dinlenmesi, olaylara farklı bakış açısıyla bakmanızı sağlaması, akıcı konuşmasıyla her şeyi aktarması çok başarılı :) Çok teşekkür ederim

Anonim 20 Kasım 2021

Gizem Hanım ile 3.seansımızı tamamladık ve 3. seansta bile çok yol kat ettik. Sorduğu sorularla size ışık tutan, kendinizi bulmanızı sağlayan, güleryüzlü, sempatik ve bir yerlerde var olduğunun biliniyor olması bile rahatlatan bir terapist. Öneriyorum..

Kemal 04 Kasım 2021

ilgili, samimi ve dikkatlice sizi dinleyen biri :)

Anonim 22 Eylül 2021

İlk seanstan çok memnun kaldım kesinlikle devam edeceğim

Elif 22 Eylül 2021

Gizem hanım ile ilk randevumuzu gerçekleştirdik çok memnun kaldım ve hemen yeni bir randevu oluşturacağım tavsiye ederim

Cengiz Han 23 Mart 2021

Son derece yetenekli ve zeki olduğuna inandığım, önce güvenmem için süre tanıyan, işinde her zaman sonuca "başarı" ile ulaşmak için her detayı dinleyen ve size sizi hatırlatabilecek biri olduğu aşikâr olan kıymetli uzmanımız. Esenlikler sizinle olsun Gizem Hanım.

ayşegül 02 Mart 2021

sorunlarıma olan yargısız yaklaşımı ve farkındalığımı artırmamı sağlayan geri dönütleriyle henüz ikinci seansta olmamıza rağmen beni terapötik sürece inandırdı.teşekkür ederim:)

Seda 19 Şubat 2021

Gizem hanım ile bugün ikinci randevumuzu gerçekleştirdim. İyileşebilme sürecimi bir yokuşun başı olarak düşünüyorum. Ve kendi içsel dünyamda süregelmiş bütün sıkıntılarımla çıkmak zorunda olduğum bu yokuş onun varlığı ve desteği ile daha aşılır olacak. İçten, destekleyici ve naif tavrını seviyorum. Bir uzman olarak başarılı buluyorum ve içimi açmaktan, ona saydam olmaktan korkmuyorum. Yeniden 'canlı' hissedebiliyor olmamı bir süre sonra ona borçlu olacağımı henüz sürecinden başındayken bile içimde bir yerlerde biliyorum. Camdan hissediyorsanız şayet bu güvenin kurulması epeyce zaman alır çoğu insanla fakat Gizem hanımla bu kimyayı henüz başlangıçta yakalamış olmayı kendime şans sayıyorum. Birlikte güzel günler göreceğimize inanıyorum.

Anonim 06 Şubat 2021

Gizem Hanım ı gerçekten tavsiye edebilirim. Bunun sebebi sizi dinlerken yargılamadan ve anlayarak yön vermesi. 3.seansım olmasına rağmen görüşmeleri heyecanla bekliyorum ve üzerimdeki etkisini olumlu yönde hissetmeye başladım şimdiden. İnanıyorum zamanla bütün endişe, korkularım ve istediğim bir ruh yapısıyla hayatıma kaldığım yerden devam edeceğim.

İrem 29 Ocak 2021

Gizem hanım ile 4. seansımızı gerçekleştirdik ve kendisi yargılamadan her şeyi ilgili ve dikkatli bir şekilde dinledi. Bana yardımcı olabilmek için çok açık oldu. Zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan. Tavsiye ederim kesinlikle.

Emre 21 Ocak 2021

Kendisi gayet güleryüzlü sizi dinleyen ve içinizi rahatlatan birisi teşekkür ederim hocam

Fatih Gümüş 13 Ocak 2021

Ne denir ne soylenir herşey az 3 seans oldu belki daha ama çok yol katedtik beraber daha da iyi olacağım inşallah Önce Rabbim sonra Gizem hocam sayesinde güzel bir dinleyici danışanın derdi kendi derdiymis gibi hissettirmesi çabası Teşekkürler hocam çok tesekkurler

Ece 13 Ocak 2021

Gizem hanımı tanıdığıma çok memnunum öncelikle yaptığı iş konusunda çok hassas biri. Kendimi tanımama, hayatta sürekli başıma gelen şeylerin aslında neden devamlı benim başıma geldiğimi görmeme çok yardımcı oldu. Resmen kendimi keşfetme süreci yaşıyorum ve her anlamda kendimi daha iyi ve daha güvende hissediyorum. Asla sizi yargılamadan her sorununuzda size destek oluyor. Bu süreci onun gibi biriyle yaşadığım için şanslı hissediyorum.

U.B 11 Ocak 2021

Seanslarin en güzel yanı tarafsızliktır. Kendinize yön vermeyi öğrenmektir. Gizem hoca bunu çok iyi yönetiyor

Buğra 10 Ocak 2021

Gizem hanımla yalnızca iki seans tamamladık fakat sorunlarımın daha şimdiden çözüme ulaştığını söyleyebilirim. Bir danışman - danışan ilişkisinden ziyade uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla konuşuyormuş gibi hissettim. Şiddetle tavsiye ediyorum kendisini. Ayrıca çok çok teşekkürler...

Anonim 09 Ocak 2021

İlk görüşmemize rağmen şimdiden çok memnun kaldım devam edeceğim

Patasana 08 Ocak 2021

Gizem hanımla görüşmeye başlamadan önce kendi kendine üzülen ama onu üzen kişilere bunu asla ifade edemeyen biriydim. Şimdi ağlayarak bile olsa her şeyi konuşuyorum. İlerleyen zamanlarda başka ne gibi davranış değişiklikleri olacak diye merakla deneyimlemeyi bekliyorum. Birde iyi bir yol gösterici şeçtiğimi düşünüyorum.

Anonim 08 Ocak 2021

Sabırlı ve gerçekten sizi anladığını hissettiren biri. Kesinlikle öneriyorum. Ben paylaşmaya açık biri değildim ama sevecen tavrı ve yaptığı analizler o kadar rahatlatıyor ki bı daha ki seansı iple çekiyorum. 3. Seansa başlıycaz ve ben şimdiden çok rahatlamış hissediyorum.

Anonim 05 Ocak 2021

Gizem hanımla 3.seansımız ilk başladığımızda o kadar çok kötüydüm ki nasık toparlanırım diye düşünürken 3. Haftamız ve o süreçteki Merve gitti yerine daha pozitif Merve geldi bana o kadar çok iyi geldiniz ki asistan arkadaşıma sizi yönlendirdiği için çok teşekkür ediyorum ve sizin samimi, içten, sıcak yaklaşımınız içinde çok teşekkür ederim Gizem hanımm iyiki varsınız.

Anonim 30 Aralık 2020

Gizem hanımla yaklaşık 3 aydır görüşmelerimiz devam etmekte,bakış açısı ve bana ayna tutuşu sayesinde çok yol katettiğimizi düşünüyorum.Farkındalık kazanmam da iyi bir yol arkadaşı oldunuz bana.İyi ki varsınız.

Ezgi 25 Aralık 2020

Gerçekten işini mükemmel yapan biri. Fazlası ile düşünceli ve sabırlı tek isteği sizin pencerenizden bakıp sizin gözünüzden olayları anlamak. Şiddetle tavsiye edebilirim.

Azim Ünsal 22 Aralık 2020

Sayın Külekçioğlu ile 3 seans gerçekleştirdim.İşini profesyonel bir biçimde yapan dediklerimi anlayan çok anlayışlı ve sıcakkanlı bir Uzman Psikolog tavsiye etmekteyim.

Anonim 22 Aralık 2020

İlk seans olmasına rağmen verimli geçtiğini düşünüyorum. Memnun kaldım teşekkür ederim, devam edeceğim

Sena 20 Aralık 2020

Harika geçiyor sürecimiz. Gizem hanım işini çok profesyonelce yapan ve bunu hissettiren birisi. Kendisiyle 3 seans gerçekleştirdik şimdiye kadar. Profesyonel ve işini severek yapan birisi Gizem Hanım. Gerçekten kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikte Gizem Hanımı tavsiye ediyorum.

Ahmet 20 Aralık 2020

Kimseye anlatamam diye düşündüğüm seyleri seans bitiminde bir baktım ki dökülüvermişim. Beni anlamaya ve dinlemeye ne kadar gayreti olduğu her haliyle belli oluyordu. Gerçekten tebrik ederim. İşinizi çok iyi yapıyorsunuz. Sevgiler. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kişi Gizem Hanım.

Aysel 20 Aralık 2020

Kendisine keşke daha önce ulaşabilseymişim. Geç olsun güç olmasın inanıyorum ki çok güzel bir yol alacağız. Güleryüzlü ve sizi anladığını hissettiren samimi birisi. Ben çok memnun kaldım. Haftaya görüşmek üzere.

Gamze 20 Aralık 2020

Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Acaba yargılanır mıyım diye düşündüğüm her şeyi anlatabildim ve en ufak bir rahatsızlık bile hissetmedim. Aksine o kadar hafifim ki şuan çok iyi geldi. Çok teşekkür ederim. Devam edeceğim.

Onur 16 Aralık 2020

Isini profesyonelce yapan ,anlayisli ve sabirli birisi. Umarim tekrardan gorusme imkanimiz olur. Cok tesekkur ederim

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık!

Bipsikolog.com Nedir?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Bipsikolog.com Hangi yollarla görüşme gerçekleştiriyor?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Bipsikolog.com hangi alanlarda destek verir?
Bipsikolog.com, çok geniş bir alanda ve çeşitli psikolojik konularda online olarak bilgi ve destek vermektedir. Hizmetlerden bazıları: Depresyon Anksiyete (Kaygı) Panik Atak Bipolar Bozukluk (Manik Depresyon) Borderline (Sınırda Kişilik Bozukluğu) Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı) Aile ve Çift Terapisi Bireysel Terapi Çocuk ve Ergen Terapisi Cinsel Terapi Fobiler Bağımlılık Stres TSSB (Travma Sonrası Stres Bozukluğu) Yeme Bozuklukları ve Beden Algısı İş Yerinde Ruh Sağlığı Evlilik ve Boşanma Kişisel Gelişim Cinsel Kimlik
Bipsikolog.com Hangi yollarla görüşme gerçekleştiriyor?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Hemen seansa başlama şansımız var mı?
Evet Online (Çevrimiçi) Psikologlarımızla hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.
Daha Fazla