Hatice Sena Hayıroğlu

Hatice Sena Hayıroğlu

Uzman Klinik Psikolog
HAKKIMDA

Merhaba,Ben Uzman Klinik Psikolog Hatice Sena Hayıroğlu.Acıbadem Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamladım.Lisansım devam ederken Staj eğitimlerimi Tohum Otizm vakfında ve Özel Eğitim merkezlerinde gerçekleştirdim.Daha sonra Fransız Lape Hastanesinin açmış olduğu Klinik Psikoloji Staj eğitiminde bir çok yatan hasta gözlemledim.Staj süresince teorik ve pratik olarak yetişkin psikopatolojisi ve süpervizyon eğitimi aldım.Mezun olduktan sonra özel eğitim merkezinde 1 yıl Psikolog olarak görev yaptım.Etkili Anlatım,Etkileme ve İletişim Sanatı,Profesyonel ve Sosyal Hayatta İlişki Yönetimi,İş-Özel Yaşam Dengesinde Psikolojik Momentum,Liderlik ve Motivasyon konularında sertifikam mevcut aynı zaman da Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri uygulayıcısıyım.Ardından İstanbul Kent Üniversitesi Tezli Klinik Psikoloji yüksek lisans programına girerek teorik eğitimimi tamamladım.Hala devam etmekte olan Kognitif ve Davranış Terapileri Derneğinden aldığım yetişkin odaklı eğitimim ve süpervizyon sürecim devam etmektedir.

Eğitimleri

Acıbadem Üniversitesi-Psikoloji İstanbul Kent Üniversitesi-Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans

Alanı

Yetişkin-Genç ve Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Depresyon, Kaygı Bozuklukları,Kişilik Bozuklukları ,Obsesif - Kopulsif Bozukluk, Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Madde ve Bağımlılık Bozuklukları, Sosyal fobi,Stres veya travmaya bağlı ortaya çıkan uyum problemleri,Öğrenme Güçlüğü,Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri

Kullanıcı Yorumları

Beste
Hatice hanıma ilgisi için çok teşekkür ederim.Guleryuzu ve yaklaşımından ötürü güzel bir bağ kurduk.Gercekten iyi ki cesaret etmişim ve bu yola girmişim diyorum
Buse Öztürk
Kendisiyle yaklaşık 2,5 aydır devam eden bir süreçteyiz. Seanslar devam ettikçe beklediğimden çok daha iyi bir geri dönüş aldım. Kendimde farkettiğim değişimi çevremde farketmeye başladı. Bu beni en çok mutlu eden şeylerden biri oldu. Farklı bir açıdan daha bakma şansını bana edindirdiğiniz için size hayranım. İyi ki sizinle bu yola çıktım. Herşeyin düzeleceğine inandırdınız ve gerçekten de ben inandıktan sonra herşey düzelmeye başladı. Aslında gerçek kazanç kendimize inanmakla başlıyormuş meğer. Tekrar çok teşekkür ederim sizin gibi mesleğini hakkıyla yapan biriyle olduğum için çok mutluyum.
Anonim
Görüşmemizde Sena Hanım'ın iyi niyeti, titizliği kesinlikle dikkatimi çekti. İlgisizlik ve geçiştirmeden yana şüpheniz varsa olmasın.