İrem  Koç

İrem Koç

Psikolog
HAKKIMDA

Doğuş Üniversitesi İngilizce psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesinde Pedagojik formasyon eğitimini tamamladım. Özel okullar,rehabilitasyon merkezi ve danışmanlık merkezinde gönüllü stajlarımı yaptım.Lisans eğitimim boyunca sahaya atıldım.Lisans eğitiminin ardından özel okullarda okul psikoloğu ve rehberlik bölümlerinde görev aldım. Suadiye de özel danışmanlık merkezinde danışanlarımı görmekteyim.Bilişsel davranış terapisi eğitimini alarak Kaygı, depresyon, okb, panik atak,fobiler ve özgül fobiler alanları ile ilgilenmekteyim.,Çocuklarda kaygı sorunları terapisi,çocuklarda öfke sorunları terapisi, çocuklarda görülen uyum ve davranış bozuklukları , dikkat süreci , ergenlik dönemi alanında çalışmaktayım. Yetişkinler için uyguladığım MMPI test eğitimi, çocuklar için ise DENVER II,METROPOLİTAN okul olgunluğu, AGTE, PEABODY,CATELL 2A , Bir insan çiz ,aile ve ağaç çiz testlerini aktif olarak uygulamaktayım.

Eğitimleri

Doğuş Üniversitesi - İngilizce PSİKOLOJİ Marmara Üniversitesi - Pedagojik formasyon

Alanı

Bilişsel Davranış Terapisi Çocuklarda Görülen Öfke Problemleri, Çocuklarda Görülen Kaygı Problemleri Denver II, Çocuk Alt Testleri Eğitimi, Metropolitan okul olgunluğu testi , MMPI, Çocuklarda görülen uyum davranış problemler

Kullanıcı Yorumları

Deniz
İrem hanım son derece ilgili ve sevecen biri. Çocuğum için kendisinden destek alıyoruz. Bize çok yardımcı oluyor. Umuyorum sorunları birlikte çözeceğiz.
Anonim
3. Seansımızı yapmak üzereyiz. İrem Hanım hem oldukça profesyonel hem de oldukça ilgili. Çok zor bir dönemi atlamakta inanılmaz yardımcı oluyor. Tanıştığım için çok memnunum.