.$first_name .

Levent Dokuzer

Uzman Psikolog
HAKKIMDA

Merhabalar ben Levent DOKUZER. Lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünde Şeref derecesi ile tamamladıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yüksek Lisans yaparak uzmanlığımı aldım. 2013 yılından itibaren alanda aktif olarak çalışarak danışan görmekteyim. Ergen ve yetişkinler ile birebir/ grup terapileri, evlilik ve eş secimi danışmanlığı , aile çift terapisi, cinsel terapi, boşanma dönemi ve sonrası danışmanlık, psikolojik testler, anksiyete, depresyon, kisilik bozuklukları, özgüven ve iletişim sorunları, uyku problemleri, tükenmişlik sendromu uzerine çalışmalar, duygu durum bozuklukları, panik atak, OKB/takıntı, alkol-madde ve internet bağımlılıkları, yas ve yas ile basa çıkabilme terapisi, alanlarında çalışmalar yapmaktayım, MMPİ kişilik envanteri uygulayıcısı olarak profesyonel danışmanlık hizmeti veriyorum. Yıllardır Özveri ile çalışarak sevdiğim ve başarılı olduğum alanda hizmet veriyor olmak benim için çok kıymetli bir süreç. İnsanlara yardımcı olmak, yol göstermek, içlerinde ki ışığı yakmak ve bir çok alanda yapabileceklerinin gücünü açığa çıkarmak mutluluk verici. Her insan kıymetlidir. Ve elbette ki hayat yolculuğunda zor, sıkıntılı dönemlerden geçme durumumuz kaçınılmazdır. Bu süreçte size destek olarak en doğru yolu izlemek ve psikolojik sağlığınız açısından profesyonel görüş doğrultusunda ilerlemek en iyisi. Siz kıymetlisiniz. Neden en iyisini hak ederken buhran ve boşlukta kaybolasınız? Kendiniz için en iyisini yapın ve profesyonel destekten asla kaçınmayın.

Eğitimleri

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü - Şeref Derecesi. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Teftiş Ekonomisi.

Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Panik Atak, Anksiyete, OKB, Depresyon, Öfke, Özgüven Eksikliği, iletisim sorunları Bireysel ve Çift Terapisi, İlişki Problemleri, cinsel terapi ve vajinismus problemleri, madde kullanımı, evlilik ve es secimi, beden dili, yas ve yas ile basa çıkabilme, meslek secimi, egitim rehberligi ve yonetimi. Ayrılma ve Boşanma Terapisi, Ergen Terapisi, İletişim Sorunları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Özgül Öğrenme Bozukluğu, Tik Bozuklukları, İkiuçlu (Bipolar) Bozukluk, Depresyon, Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu, Stres Yönetimi, Panik Bozukluğu, Fobiler, Takıntı - Zorlantı Bozukluğu (OKB), Travma Bozuklukları, Uyum Bozuklukları, Bedensel Belirti Bozuklukları, Psikolojik Danışman, Kaygı Problemleri, Uyku Problemleri, Cinsel Terapi, Erken Boşalma, Vajinusmus, Cinsiyetinden Yakınma Hoşnut Olmama, Davranış Bozuklukları ve Dürtü Denetimi, Öfke Problemleri, Madde ve Bağımlılığı, Kişilik Bozuklukları, Özgüven Sorunları, İlişki Problemleri, Sınav Kaygısı, İş Sorunları, Stresle Başa Çıkma

Kullanıcı Yorumları DEĞERLENDİR
S 29 Eylül 2021

Çok memnun kaldım

İlknur 04 Ağustos 2021

İlk seans deneyimimi Levent bey ile gerçekleştirdim. İlgiyle dinleyişi ve profesyonel yorumları için çok teşekkür ediyorum. Seanslarıma kendisi ile devam edeceğim.

Anonim 03 Ağustos 2021

her seansımda bir kez daha teşekkürü borç bilirim

Anonim 26 Temmuz 2021

en çaresiz hissettiğim an da tüm olasılıkları görmemi sağladı herkese tavsiye ederim çok teşekkürler hocam.

Anonim 26 Temmuz 2021

en çaresiz hissettiğim an da tüm olasılıkları görmemi sağladı herkese tavsiye ederim

S. 24 Hazirane 2021

Öncelikle desteği için teşekkür ediyorum. Bundan sonra kendisi ile terapilerime devam edeceğim. Çok memnun kaldım.

S. 24 Hazirane 2021

Levent Bey, ile terapilerime devam edeceğim. Kendisine destekleri için teşekkür ediyorum. Çok memnunum.

Ayşe 19 Mayıs 2021

Levent Bey ile kaçıncı seansım bilmiyorum. Keske daha once destek alsaymışım diyorum. Gercekten mantıklı konusmalarıyla yol gosteriyor. Levent Bey danışanını dikkatle dinleyen ve donanımlı biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

Anonim 10 Mayıs 2021

Her seyi içine atmaya alışan biri olarak, Levent Hoca'm ile tanıstığimdan beri keske daha once yardım alsaymışım diyorum. Tavsiye ediyoruum

Anonim 16 Nisan 2021

Bir abim olmadığı halde bana bu hissi tüm içtenlikte yaşattığına inandığım destekçim, teşekkürlerimi iletiyorum çok saolll

ceren 15 Nisan 2021

çok verimli bir seanstı. hocamıza çok teşekkür ederim. çözüm odaklı ve çok aydınlatıcı bir seans geçirdim.

Ayşe 14 Nisan 2021

Mantıklı konuştuğunu düşünüyorum. Kabullenemediğim gerçeklerle yüzleştirdi. Basta ön yargılı olsamda bayağı verimli geçti. Tavsiye ederim:)

Anonim 14 Nisan 2021

İlk seansımdı çok güzel dinledi ve açıkladı yaşadığım süreci anlatamadıklarımı dile getirdi. Başarılarınızın devamını diliyorum

Umut 10 Nisan 2021

İyileştirici bir hekim tavsiye ederim

Aybike 08 Nisan 2021

Konuşurken çok rahat olabildiğiniz ve sizi çok ilgiyle dinleyen birisi. Çok ilgili ve rahatlatıcı.

Anonim 08 Nisan 2021

İyi iletişim kurup iyi anlayıp iyi tavsiye ya da çözüm bulabilen bir psikolog begendim

Onur 07 Nisan 2021

Yol gösterici bir konuşmaydı, ilginize teşekkür ediyorum

Kubilay 30 Mart 2021

Hocama teşekkür ederim gerekli tavsiyeleri aldım. Uyguladığımda olumlu sonuç alacağıma inanıyorum.

B. Baysal 29 Mart 2021

Kendi adıma çok kaliteli zaman geçirirdim.ilk başta kendimi ifade edemem diye ön yargılı yaklaşsam da Levent hocamın profesyonel yaklaşımı sayesinde güzel bir seans oldu. Kendim için yaptığım en güzel şey burda olmak. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler..

Anonim 28 Mart 2021

Kesinlikle işine çok hakim

Anonim 23 Mart 2021

O kadar güzel dinledi ki beni Levent bey. Sonrasında da yaptığı yorumlarla çok güzel yol gösterdi. Beni can kulağıyla dinleyip beni tekrar kendi hayatıma yönlendirme aşamaları için çok teşekkür ederim. Bu platformda seçtiğim doğru bir tercih. Her şey için, ilginiz için sonsuz teşekkürler

Mehtap 21 Mart 2021

Herşeyi anlatabildiğim en önemlisi o kadar iyi anlıyor ki beni çok teşekkür ediyorum Levent Bey iyiki varsınız. İçimdeki gücümün farkına vardım sayenizde. Çok mutlu ve umutluyum.

Barış 08 Mart 2021

Mükemmel bir insan. İnanılmaz güzel bir enerjisi var ve çok güler yüzlü kesinlikle tavsiye ederim

E.k 22 Şubat 2021

Levent beyle uzun zaman oldu seaslara baslayali bu sürecimde en büyük destekcim oldu kendisi isinde profesyonel ve surecim sayesinde daha iyi geçiyor

avcahmett 20 Şubat 2021

Kendimi anlattım akıcı konuşması yönlendirmesi gayet iyiydi tekrardan görüşmek üzere

Yusuf 13 Şubat 2021

İlk görüşmem çok güzel geçti. Kendimi anlatmakta hiç sıkıntı yaşamadım. Kendimi ifade edebilmenin verdiği rahatlık çok güzel bir şey. Deneyimli ve işinde başarılı olduğunu çok güzel yansıtıyor. İkinci seansım için bile şimdiden gün seçiyorum kendime. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Lale 06 Şubat 2021

Rahatlatıcı ve farkındalık yaratan bir görüşme oldu. Uzun süredir aklımda olan bu platformda ilk seansım çok verimli geçti. Levent Bey'e teşekkür ediyorum.

Dilara 17 Ocak 2021

Işinde uzman biri ve karşındaki insanı anlama ,dinleme ve hemen sorununu çözmeye yönelik olması

Berkay 14 Ocak 2021

Verimli bir görüşme oldu. Akıcı bir dil, iyi bir dinleyici, farklı ve doğru bir bakış açısı. Teşekkürler

Mehmet 07 Ocak 2021

Kendisiyle ilk görüşmemdi ve gayet memnun kaldım. Olumsuz bir durum yaşamadım. Sorunum ''... durumda ne yapmam gerekiyor? Nasıl davranmalıyım?'' gibi bir durumdu ve güzel, olumlu ve mantıklı tavsiyeler aldım. Online olması da ayrı bir rahatlık.

Anonim 05 Ocak 2021

Çok rahatlatıcı bir konuşma yaptık Levent Bey'le. Vermiş olduğu tavsiyeler sayesinde kaygilarimin üstesinden gelebileceğine inanıyorum. Çok teşekkür ederim.

handan 04 Ocak 2021

sakin konuşması ve yönlendirici fikirleri ile güzel bir seanstı tekrar teşekkürler

Ayşe Betül 26 Aralık 2020

Terapimiz az önce bitti ve iletişim, aktarımın yanı sıra telefondan sadece sesiyle dahi güleryüzlü konuşup değer vermesiyle kendimi daha açıklayıcı, ilettiklerimin ulaştığını hissetme özgüveniyle fazlasıyla doğru kişi olduğunu kabul ettirdi. Böylesi bir platformda, böylesi etkin bir psikologla denk geldiğim için fazlasıyla teşekkürler hem sizlere, hemde danışmanım Levent beye. İyiki diyorum :)

Ayşe Betül 26 Aralık 2020

Terapimiz az önce bitti ve iletişim, aktarımın yanı sıra telefondan sadece sesiyle dahi güleryüzlü konuşup değer vermesiyle kendimi daha açıklayıcı, ilettiklerimin ulaştığını hissetme özgüveniyle fazlasıyla doğru kişi olduğunu kabul ettirdi. Böylesi bir platformda, böylesi etkin bir psikologla denk geldiğim için fazlasıyla teşekkürler hem sizlere, hemde danışmanım Levent beye. İyiki diyorum :)

Anonim 20 Aralık 2020

İlk deneyimim olmasına rağmen iyi geldi güven verdi levent bey teşekkürlerimi sunarım

Berke 19 Aralık 2020

Çok verimli ve rahatlatıcı geçen bir görüşme oldu değindiği ufak noktalar bağzı şeyleri daha iyi kavramama vesile oldu emeğiniz için teşekkürler

Hatice 19 Aralık 2020

O kadar rahatlatici bi seanstiki tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim hepsini deneyecegim

Hatice 19 Aralık 2020

O kadar rahatlatici bi seansti ki fikirleriniz icin tesekkur ederim levent bey dediginiz yontemleri deneyecegim insallah bi faydasi olur

Anonim 08 Aralık 2020

Oldukça verimli ve akıcı bir seanstı.Levent Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Ezgi 16 Kasım 2020

Cok rahatlatici bir konusmaydi,tesekkur ediyorum.

Özge 12 Kasım 2020

Çok güzeldi baya verimli geçti

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık!

Bipsikolog.com Nedir?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Bipsikolog.com Hangi yollarla görüşme gerçekleştiriyor?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Bipsikolog.com hangi alanlarda destek verir?
Bipsikolog.com, çok geniş bir alanda ve çeşitli psikolojik konularda online olarak bilgi ve destek vermektedir. Hizmetlerden bazıları: Depresyon Anksiyete (Kaygı) Panik Atak Bipolar Bozukluk (Manik Depresyon) Borderline (Sınırda Kişilik Bozukluğu) Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı) Aile ve Çift Terapisi Bireysel Terapi Çocuk ve Ergen Terapisi Cinsel Terapi Fobiler Bağımlılık Stres TSSB (Travma Sonrası Stres Bozukluğu) Yeme Bozuklukları ve Beden Algısı İş Yerinde Ruh Sağlığı Evlilik ve Boşanma Kişisel Gelişim Cinsel Kimlik
Bipsikolog.com Hangi yollarla görüşme gerçekleştiriyor?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Hemen seansa başlama şansımız var mı?
Evet Online (Çevrimiçi) Psikologlarımızla hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.
Daha Fazla