Anında danışmanını seç, GÖRÜŞMEYE BAŞLA!

Uzmanlar
HAKKINDA

Merhabalar, Ben Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdim şu an da bölümüm ile ilgili eğitimlere katılmaktayım. Lisans dönemim boyunca çeşitli seminerler ve eğitimlere katıldım. Zaman zaman kliniklere ziyaretlerde bulundum. Yurt dışında birçok ülkede birçok klinikte gözlemleme fırsatına sahip oldum. Bilişsel davranışçı terapi eğitimi, Beck envanterleri eğitimi alıp intihar, umutsuzluk, anksiyete, depresyon ölçekleri sertifikası, Filial Terapisi, Biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama eğitimi, Metropolitan ( okul olgunluğu ) Testi eğitimi, Kent E-G-Y Zeka testi ve porteus Labirentleri Testi eğitimleri aldım.

Sesli
Görüşme
300 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 300 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Yakın Doğu Üniversitesi Psikolojık Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü birinci olarak bitirdikten sonra aynı üniveristede Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamladım.Emdr çocuk ve yetişkin terapistiyim.Oyun terapistliği,Doğum danışmanlığını da profesyonel olarak vermekteyim.,Moxo gelişim ve zeka testleri uygulayıcısım. Çalışma alanım çocuk ve ergen .Bu bağlamda aile ,ebeveyn danışmanlığı çocukların davranış bozuklukları,dönemsel özellikleridir.Travma,depresyon,anksiyete bozuklukları ile çalışmaktayım.

Sesli
Görüşme
400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 500 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Merhabalar ben Levent DOKUZER. Lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünde Şeref derecesi ile tamamladıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yüksek Lisans yaparak uzmanlığımı aldım. 2013 yılından itibaren alanda aktif olarak çalışarak danışan görmekteyim. Ergen ve yetişkinler ile birebir/ grup terapileri, evlilik ve eş secimi danışmanlığı , aile çift terapisi, cinsel terapi, boşanma dönemi ve sonrası danışmanlık, psikolojik testler, anksiyete, depresyon, kisilik bozuklukları, özgüven ve iletişim sorunları, uyku problemleri, tükenmişlik sendromu uzerine çalışmalar, duygu durum bozuklukları, panik atak, OKB/takıntı, alkol-madde ve internet bağımlılıkları, yas ve yas ile basa çıkabilme terapisi, alanlarında çalışmalar yapmaktayım, MMPİ kişilik envanteri uygulayıcısı olarak profesyonel danışmanlık hizmeti veriyorum. Yıllardır Özveri ile çalışarak sevdiğim ve başarılı olduğum alanda hizmet veriyor olmak benim için çok kıymetli bir süreç. İnsanlara yardımcı olmak, yol göstermek, içlerinde ki ışığı yakmak ve bir çok alanda yapabileceklerinin gücünü açığa çıkarmak mutluluk verici. Her insan kıymetlidir. Ve elbette ki hayat yolculuğunda zor, sıkıntılı dönemlerden geçme durumumuz kaçınılmazdır. Bu süreçte size destek olarak en doğru yolu izlemek ve psikolojik sağlığınız açısından profesyonel görüş doğrultusunda ilerlemek en iyisi. Siz kıymetlisiniz. Neden en iyisini hak ederken buhran ve boşlukta kaybolasınız? Kendiniz için en iyisini yapın ve profesyonel destekten asla kaçınmayın.

Sesli
Görüşme
400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 500 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

İstanbul Esenyurt üniversitesi psikoloji lisans bölümünü 2020 yılında başarı ile tamamladım. Öğrenim hayatım boyunca okb ile çalışmak, adli psikoloji, cinsel terapi gibi birçok seminere katıldım ve katılım belgesi almaya hak kazandım. İstanbul üniversitesi Çapa tıp fakültesi psikiyatri anabilim dalında pandemi öncesi kısa süreli staj deneyimi yaşadım. Aynı zamanda daha öncesinden uzman psikolog Muhammed Demir ile psikoloji hakkında bilinmesi gerekenlerle ilgili görüşmeler yaptım. Aile desteğinin şizofreni üzerindeki etkisi adlı psikoloji lisans tezimi tamamladım. Öğrenim hayatımda psikolojide kullanılan testler eğitimini aldım. Şu an aile danışmanlığı tamamlamak üzere eğitim almaktayım.

Sesli
Görüşme
300 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 300 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

2016 yılında Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu alanlarında eğitim aldım, 2017 yılında Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden üstün başarı belgesi ile mezun oldum. Akabinde 3 aylık kişisel danışmanlık ve sonrasında Karataş Anadolu Lisesinde stajımı yaptım. Özel Ekarte Anadolu Lisesinde çalıştım. Psikiyatrist Dr. Mehmet Oğuz Kliniğinde staj görürken eş zamanlı olarak Satürn Aile Danışmanlığı Merkezinde çalıştım. Çeşitli eğitimlerin ardından Minnesota Multiphasic Personality Inventory (MMPI), Ankara Gelişim Envateri (AGTE), Bender –Gestalt Görsel Motor Algı Testi, SCL-R 90, Beck Anksiyete Envanteri, Beck Depresyon Ölçeği uygulama yetkinliği kazandım. Türk Psikologlar Derneği “Travma ve Krize Müdahale”, “Sınav Stresi ile Baş Ediyorum.”, "Yas Danışmanlığı" gibi birçok eğitime katılım sağladım. Şu an Yetişkin Terapisi, Çift Terapisi, Ayrılma ve Boşanma, Aile Terapisi,, İletişim Sorunları, Aİle İçi Çatışmalar, İlişki Problemleri, Çocuk Eğitimi, Ebeveyn Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Yas ve Kayıp Danışmanlığı, Nefes Alma ve Rahatlama Teknikleri, Öfke Kontrolü, Kaygı Bozuklukları, Panik Bozukluk, Fobiler , Sosyal Fobi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Depresif Bozukluklar konularında destek veriyorum.

Sesli
Görüşme
750 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 750 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 750 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Yakın Doğu Üniversitesi psikoloji bölümünden şeref notuyla mezun oldum. Akademik hayatımı geliştirmek üzere de KKTC Uluslararası Katılımlı Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresine yönelik olarak Madde Bağımlılığı ve Alışveriş Bağımlılığı ile ilgili makale çalışmaları yaptım. Şu anda Klinik Psikoloji yüksek lisansımın hazırlık aşamasındayım.Aldığım eğitim ve stajlar ile kendimi ileriye götürme fırsatı tanıdım. Devlet hastanesinde yaptığım stajımda, genç-çift-aile ve bireysel terapilere katıldım. Birebir görüşme ve test yapma fırsatım oldu. RAM merkezinde olan stajımda ise çocuklarla çalışma fırsatım oldu. Gerekli testleri uygulama, çocuklara seans içinde yaklaşma gibi yöntemleri pekiştirdiğim bir süreçti. Sonrasında ise, yetişkin testleri ve mmpı testi eğitimlerimi aldım. Şu an Madde Bağımlılığı eğitimi almaktayım. Bunun haricinde yetişkin, aile, çift ve öğrencilerin ruh durumundan daha iyi anlamak için katıldığım programlar ile sertifikalarımı alarak donanım sağladım. .

Sesli
Görüşme
300 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 300 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Doğuş Üniversitesi İngilizce psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesinde Pedagojik formasyon eğitimini tamamladım. Özel okullar,rehabilitasyon merkezi ve danışmanlık merkezinde gönüllü stajlarımı yaptım.Lisans eğitimim boyunca sahaya atıldım.Lisans eğitiminin ardından özel okullarda okul psikoloğu ve rehberlik bölümlerinde görev aldım. Suadiye de özel danışmanlık merkezinde danışanlarımı görmekteyim. Bilişsel davranış terapisi eğitimini alarak Kaygı, depresyon, okb, panik atak,fobiler ve özgül fobiler alanları ile ilgilenmekteyim.,Çocuklarda kaygı sorunları terapisi,çocuklarda öfke sorunları terapisi, çocuklarda görülen uyum ve davranış bozuklukları , dikkat süreci , ergenlik dönemi alanında çalışmaktayım. Yetişkinler için uyguladığım MMPI test eğitimi, çocuklar için ise DENVER II,METROPOLİTAN okul olgunluğu, AGTE, PEABODY,CATELL 2A , Bir insan çiz ,aile ve ağaç çiz testlerini aktif olarak uygulamaktayım.

Sesli
Görüşme
300 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 300 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Lisansımı 4 üzerinden 3,14 ortalama ile 2017 yılında tamamladım. Hemen akabinde 2019 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Aile, Evlilik ve Çift Terapisi Yüksek Lisasından 4 üzeri 3,91 ortalama ile onur öğrencisi olarak dereceyle mezun oldum. Ebeveyn Tutumlarının Çocuk Davranışlarına Etkisi üzerine tez yazdım. Bu süreçte özel yaman şirinler özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde psikolog olarak çalıştım. Ardından 2 farklı kurumda yine psikolog ve özel danışman olarak çalıştım. İzmir Özel Ekarte Koleji’nde müdür yardımcısı pozisyonunda 1,5 yıl görev aldım. Bilişsel davranışçı ekolünü benimseyerek aile, çift ve genelde okul öncesi dahil okul çocuğu ile ilgili çalışmalarımı devam ettiriyorum. Yönlendirilmemiş oyun terapisi eğitimimle birlikte 14 adet çocuk projektif ve gelişimsel test eğitimlerimi tamamladım.

Sesli
Görüşme
400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 500 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Lisans eğitimini Psikoloji, yüksek lisans eğitimini Klinik psikoloji üzerine tamamladı. 2013 yılından beri aktif olarak çocuklar, ergenler ve ebeveynler ile çalışıyor. Yetişkin danışmanlıkları 2014 yılından itibaren devam ederken, öğretmenlere, ebeveynlere ve psikologlara çeşitli konularda eğitimler veriyor. 17. Ulusal Psikoloji Kongresi (Boğaziçi Üniversitesi)’nde Karmaşık Yas Envanteri (Revize edilmiş formu)’nın Türkçe’ye Çevirisi: Geçerlik ve Güvenirlik Çalışması’nı tamamlayarak poster sunumu gerçekleştirmiştir. 2013 yılında KKTC’de Uyuşturucu ve Madde Kullanımının Lefkoşa Bölgesi’nde Yaygınlığı tezini ve 2016 yılında Özel Eğitim Gereksinimi Olan Çocukların Ebeveynleri ile Özel Eğitim Gereksinimi Olmayan Çocukların Ebeveynlerinin Bedensel Duyumları Abartma Düzeyleri ve Empatik Eğilim Düzeyleri Açısından Karşılaştırılması tezlerini yazmıştır. Sağlık Bakanlığı onaylı Uzm. Klinik Psikolog ünvanına sahiptir. Goodenough Harris İnsan Çiz Testi, Porteus Labirentleri Testi, Luisa Duss Psikanalitik Öykü Tamamlama Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Kent EGY Testi,Catel 2A Zeka Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi,Amerika P.D. Hiperaktivite Ölçeği gibi çocuk test ve envanterlerinin uygulayıcısıdır. Pozitif Psikoterapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi uygulamaları yapmakta; terapi yöntemlerini, her bireyin kendine özgü olduğu anlayışı ile etik değerler ve bilimsel veriler rehberliğinde, bütüncül yaklaşımı ilke edinerek çalışmaktadır.

Sesli
Görüşme
400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 500 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Merhabalar. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünü 2020 yılında tamamladım. Aynı üniversitede Aile Danışmanlığı yüksek lisansını tamamlarak Uzman Psikolog ünvanını aldım. Lisanstan itibaren aldığım eğitimler ve süpervizörlerim eşliğinde stres yönetimi, kaygı, öfke kontrolü, özgüven problemleri, panik bozukluk, sosyal kaygı, agorafobi, travma sonrası stres bozukluğu ,obsesif- kompülsif bozukluk, yaygın anksiyete bozukluğu, yakın ilişkiler, kişilerarası iletişim problemleri, aile içi problemler çalışmayım. Yetişkinlerle yürüttüğüm seanslarda Bilişsel-Davranışçı Terapi ekolünü kullanmaktayım.

Sesli
Görüşme
400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 500 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 400 ₺
Seans Süres: 30 dk
Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık!

Bipsikolog.com Nedir?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Bipsikolog.com Hangi yollarla görüşme gerçekleştiriyor?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Bipsikolog.com hangi alanlarda destek verir?
Bipsikolog.com, çok geniş bir alanda ve çeşitli psikolojik konularda online olarak bilgi ve destek vermektedir. Hizmetlerden bazıları: Depresyon Anksiyete (Kaygı) Panik Atak Bipolar Bozukluk (Manik Depresyon) Borderline (Sınırda Kişilik Bozukluğu) Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı) Aile ve Çift Terapisi Bireysel Terapi Çocuk ve Ergen Terapisi Cinsel Terapi Fobiler Bağımlılık Stres TSSB (Travma Sonrası Stres Bozukluğu) Yeme Bozuklukları ve Beden Algısı İş Yerinde Ruh Sağlığı Evlilik ve Boşanma Kişisel Gelişim Cinsel Kimlik
Bipsikolog.com Hangi yollarla görüşme gerçekleştiriyor?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Hemen seansa başlama şansımız var mı?
Evet Online (Çevrimiçi) Psikologlarımızla hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.
Daha Fazla