Anında danışmanını seç, GÖRÜŞMEYE BAŞLA!

Uzmanlar
HAKKINDA

Merhabalar, Ben Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdim şu an da bölümüm ile ilgili eğitimlere katılmaktayım. Lisans dönemim boyunca çeşitli seminerler ve eğitimlere katıldım. Zaman zaman kliniklere ziyaretlerde bulundum. Yurt dışında birçok ülkede birçok klinikte gözlemleme fırsatına sahip oldum. Bilişsel davranışçı terapi eğitimi, Beck envanterleri eğitimi alıp intihar, umutsuzluk, anksiyete, depresyon ölçekleri sertifikası, Filial Terapisi, Biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama eğitimi, Metropolitan ( okul olgunluğu ) Testi eğitimi, Kent E-G-Y Zeka testi ve porteus Labirentleri Testi eğitimleri aldım.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Merhabalar ben Uzman Klinik Psikolog Gizem Külekçioğlu. Psikoloji alanında lisans eğitimimi Acıbadem Üniversitesi’nde tamamladım. Staj eğitimimi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Çapa Tıp Fakültesi Psiko- Onkoloji bölümünde gerçekleştirdim. Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur’ un önderliğinde açılmış olan İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programında yüksek lisansımı tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Çalışmakta olduğum alanlar Depresyon, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Obsesif - Kopulsif ( Takıntı-Zorlantı) Bozukluk (OKB), Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Alkol ve Madde Bağımlılık Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Öfke - Kontrol Bozuklukları, İlişki Problemleri Uyku-Uyanıklık Bozuklukları alanlarındadır. Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri Birliği (European Association for Behaviour and Cognitive Therapies - EABCT)'nin eğitim standartlarına göre düzenlenen ''Kognitif ve Davranış Terapileri (KDT)'' 3.Modül Teorik Eğitim adı altında gerçekleştirilen yetişkin odaklı eğitim ve süpervizyon sürecim (Bipolar Boz. , Şizofreni , Yeme Boz. , Alkol Boz. , Kişilik Boz. , 3. Dalga Terapiler (DBT, ACT, Şema, MCT) Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur ve diğer uzman hocalarımın süpervizörlüğünde tamamlanmıştır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi pedagojik formasyon programı ile “Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik” eğitimimi tamamladım.

Sesli
Görüşme
109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 129 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

İstanbul Arel üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu ve onur öğrencisi olarak lisans eğitimini tamamladım. Aynı üniversitenin klinik psikoloji bölümünde Master eğitimini”Otomatik düşüncelerin obsesif kompulsif belirtiler ve depresyon üzerindeki aracı değişken rolü” konulu tezini 2017 yılında başarıyla savunarak tamamladım.Çeşitli tezlerde yardımcı araştırmacı olarak yer aldım.İleri derecede İngilizce yeterliliğine sahip olup,araştırmalarını yabancı kaynaklardan da yürütmekteyim. Lisans eğitiminin ardından MEB’e bağlı Özel Umutlar Sönmesin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde engelli bireyler ve aileleri ile çalışıp,özel danışmanlık merkezlerinde part time görev almış olup, 2014 Ağustos ayından 2018 yılına dek Arel koleji Anaokulunda Rehber psikolojik danışman ve psikolog olarak görev aldım.Çocuklarla çeşitli test ve envanterler ile çalışmalar yaptım,ebeveynlere bireysel görüşmeler ile geribildirim verip aile seminerleri düzenledim Kurumda aylık dergiler için çeşitli konularda bilgilendirici yazılar da düzenledim.2018 yılı itibariyle rehberlik görevini bırakıp, çeşitli danışmanlık merkezlerinde görev almış olup,2019 ağustos ayı itibariyle Parlak Hayat danışmanlık merkezi ve Rubi tıp merkezi ve Buha danışmanlık merkezinde ebeveyn çocuk ve yetişkinlerle yaptığım bireysel seanslarla çalışmalarımı sürdürdüm. Pek çok yerli yabancı konferans ve dinletilere katılmakta olup,aldığım süpervizyonlarla alanımdaki yetkinliğimi arttırmak üzere çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

İstanbul Esenyurt üniversitesi psikoloji lisans bölümünü 2020 yılında başarı ile tamamladım. Öğrenim hayatım boyunca okb ile çalışmak, adli psikoloji, cinsel terapi gibi birçok seminere katıldım ve katılım belgesi almaya hak kazandım. İstanbul üniversitesi Çapa tıp fakültesi psikiyatri anabilim dalında pandemi öncesi kısa süreli staj deneyimi yaşadım. Aynı zamanda daha öncesinden uzman psikolog Muhammed Demir ile psikoloji hakkında bilinmesi gerekenlerle ilgili görüşmeler yaptım. Aile desteğinin şizofreni üzerindeki etkisi adlı psikoloji lisans tezimi tamamladım. Öğrenim hayatımda psikolojide kullanılan testler eğitimini aldım. Şu an aile danışmanlığı tamamlamak üzere eğitim almaktayım.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

2016 yılında Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu alanlarında eğitim aldım, 2017 yılında Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden üstün başarı belgesi ile mezun oldum. Akabinde 3 aylık kişisel danışmanlık ve sonrasında Karataş Anadolu Lisesinde stajımı yaptım. Özel Ekarte Anadolu Lisesinde çalıştım. Psikiyatrist Dr. Mehmet Oğuz Kliniğinde staj görürken eş zamanlı olarak Satürn Aile Danışmanlığı Merkezinde çalıştım. Çeşitli eğitimlerin ardından Minnesota Multiphasic Personality Inventory (MMPI), Ankara Gelişim Envateri (AGTE), Bender –Gestalt Görsel Motor Algı Testi, SCL-R 90, Beck Anksiyete Envanteri, Beck Depresyon Ölçeği uygulama yetkinliği kazandım. Türk Psikologlar Derneği “Travma ve Krize Müdahale”, “Sınav Stresi ile Baş Ediyorum.”, "Yas Danışmanlığı" gibi birçok eğitime katılım sağladım. Şu an Bireysel Terapi, Çift Terapisi, Ayrılma ve Boşanma, Aile Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi, İletişim Sorunları, Aİle İçi Çatışmalar, İlişki Problemleri, Çocuk Eğitimi, Ebeveyn Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Yas ve Kayıp Danışmanlığı, Nefes Alma ve Rahatlama Teknikleri, Öfke Kontrolü, Kaygı Bozuklukları, Panik Bozukluk, Fobiler , Sosyal Fobi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Depresif Bozukluklar konularında destek veriyorum.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Merhabalar, ben Büşra Tural. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Aynı zamanda İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansımı tamamlayıp uzmanlığımı aldım. Lisans hayatım devam ederken oyun terapisi, çocuklarda davranış bozuklukları ve tedavisi, morita terapi, iletişimde kaygılar ve duygular, minfulness temelli terapiler gibi bir çok eğitim aldım. Özel eğitim öğrencileri ve danışmanlık merkezinde çalışma fırsatım oldu. Çocuk/Ergen, Yetişkin , Bireysel Terapi ve Çift Terapisi alanlarında da profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Merhabalar, ben Psikolog Ayça Gürel. Lisans eğitimimi Yakın Doğu Üniversitesi-Psikoloji bölümünde tamamladım. Lisans Bitirme Tezimi ‘Çocukluk Çağı Travmatik Yaşantılarının Psikolojik Sağlamlık ve Depresyon Belirtileri Üzerine Etkisi’ üzerine bitirdim. Lisans eğitimim boyunca mesleğimde yeterli ve donanım sahibi olabilmek adına bir çok eğitim ve seminerlere katılım sağlayıp bir çok farklı hastalıklar ile ilgili araştırmalara dahil oldum. Balıklı Rum Hastanesi’nde stajyer psikolog olarak uzun bir süre gözlem yapıp vizitelere katıldım. Özel bir şirketin İnsan Kaynakları bölümünde stajyer psikolog olarak çalıştım. Bir çok Klinik ve Danışmanlık Merkezlerinde asistan ve stajyer psikolog olarak tecrübelerimi arttırdım. Kariyerime Bahar döneminde Klinik Yüksek Lisansımla birlikte devam edeceğim. Şuan halihazırda bir çok eğitimlere katılıyorum. Terapilerimde Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle çalışmaktayım.Özel Öğrenim güçlüğü olan bireyler, Çocuk, Ergen ve Yetişkin bireylere danışmanlık veriyorum.Aynı zamanda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Kurum Psikoloğu olarak çalışmaktayım.Terapi; ruhsallığınıza yapacağınız bu büyük yatırım kendi hayatınız için verebileceğiniz, en güzel hediyedir. Bu yolda birlikte yürüyebilmeyi diliyorum.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Lisans eğitimini Psikoloji, yüksek lisans eğitimini Klinik psikoloji üzerine tamamladı. 2013 yılından beri aktif olarak çocuklar, ergenler ve ebeveynler ile çalışıyor. Yetişkin danışmanlıkları 2014 yılından itibaren devam ederken, öğretmenlere, ebeveynlere ve psikologlara çeşitli konularda eğitimler veriyor. 17. Ulusal Psikoloji Kongresi (Boğaziçi Üniversitesi)’nde Karmaşık Yas Envanteri (Revize edilmiş formu)’nın Türkçe’ye Çevirisi: Geçerlik ve Güvenirlik Çalışması’nı tamamlayarak poster sunumu gerçekleştirmiştir. 2013 yılında KKTC’de Uyuşturucu ve Madde Kullanımının Lefkoşa Bölgesi’nde Yaygınlığı tezini ve 2016 yılında Özel Eğitim Gereksinimi Olan Çocukların Ebeveynleri ile Özel Eğitim Gereksinimi Olmayan Çocukların Ebeveynlerinin Bedensel Duyumları Abartma Düzeyleri ve Empatik Eğilim Düzeyleri Açısından Karşılaştırılması tezlerini yazmıştır. Sağlık Bakanlığı onaylı Uzm. Klinik Psikolog ünvanına sahiptir. Goodenough Harris İnsan Çiz Testi, Porteus Labirentleri Testi, Luisa Duss Psikanalitik Öykü Tamamlama Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Kent EGY Testi,Catel 2A Zeka Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi,Amerika P.D. Hiperaktivite Ölçeği gibi çocuk test ve envanterlerinin uygulayıcısıdır. Pozitif Psikoterapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi uygulamaları yapmakta; terapi yöntemlerini, her bireyin kendine özgü olduğu anlayışı ile etik değerler ve bilimsel veriler rehberliğinde, bütüncül yaklaşımı ilke edinerek çalışmaktadır.

Sesli
Görüşme
130 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 154 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 130 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Merhaba , ben Yeşim Volkan. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Lisans mezunuyum. Şu an Klinik Psikoloji yüksek lisans sınavına hazırlanmaktayım. Lisans süresince mesleki anlamda bana deneyim kazandıran stajlar yaptım. Bu stajların bir kısmını doğup büyüdüğüm ülke olan Kosova’da yaptım . Bu stajları genellikle okullarda yaptım.Devlet okulundaki özel eğitim sınıfında özel gereksinimi olan çocuklarla ilgili deneyim ve gözlem yapabilme fırsatım oldu. Bir süre sonra da Maarif Okulları adı altında İnternational Maarif School of Kosova kolejinde staj yaptım. Buradaki staj boyunca akademik kadroyla beraber bir çok alanda faaliyet gösterdik. Psikolojik Danışman ve Psikolog eşliğinde ilk okul ve orta okul öğrencileriyle beraber görüşmeler yaptık. Çocuklarda uygulanacak testlerin bir çoğunu görüp deneyimle şansım oldu. İstanbul’da iç gözlem ve psikiyatrik danışmanlık merkezinde staj deneyimim oldu. Orada genellikle çocuk-ergen ve yetişkin odaklı danışanlar gördük. Daha çok Rorschach Testi ve Oyun Terapisi üzerinden danışanlara yardımcı olmaya çalışan bir kurumdu ve uzman psikologlar izninde ben de bir sürü seansa girebilme ve gözlemleme fırsatı buldum. Danışmanlık Merkezi’nin kurucusu olan Uzman Psikolog Beril Zeynep Hacıosman’ın geliştirmiş olduğu Bütünleşmiş Dil ve Okur-Yazarlık Becerileri Testi (TILLS) aldım. İzmir’ de yine bir özel eğitim okulunda kisa süre bir staj deneyimim olmuştu. Bu süre zarfında da çeşitli seminerlere katılımda bulundum . Bütüncül bakış açısıyla seanslarımı yürütüyorum.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Istanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde staj yaptım. Şuanda da Beykoz Üniversitesinde İş ve Örgüt Psikolojisi alanında uzmanlığımı almaktayım. İstanbul Üniversitesinde de ikinci bölümümü okumakla beraber aynı zamanda ikinci master olarak da klinik psikolojisi yüksek lisansımın hazırlık aşamasındayım. Özel bir Rehabilitasyon Merkezinde bir süre çalıştım. Kendimi geliştirmek adına Borderline Kendilik Bozukluğunun Klinik Görünümü, Sınır Kişilik Bozukluğunda Şema Mod Terapi, İlk Görüşme Seansı ve Psikoterapi Süreci, Hücum Terapisi, Duygu Odaklı Terapiye Bakış gibi eğitimlere katıldım. Aynı zamanda şuanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aile Danışmanlığı eğitimini almaktayım. Mindfulness Bilişsel Terapi Eğitimi, MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Beier Cümle Tamamlama Testi ve Hacettepe Kişilik Envanteri testlerinin uygulayıcısıyım.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Merhaba ben Psikolog Gamze Mehmet Psikoloji lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi'nde tamamladım. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi'nde pedagojik formasyon eğitimine katıldım. Bununla birlikte Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü'nde Rsayonel Duygucu & Bilişsel Davranışçı Terapi Programına devam ediyorum. Lisans eğitimim boyunca Mef Okullarında İlkokul öğrencileriyle çalıştım. Kağıthane Mesleki ve Anadolu Lisesinde aktif bir stajyerlik dönemi geçirdim. Öğrencilerin eğitim ve sosyal gelişmelerine yardımcı oldum. İhtiyaç duyan öğrenciler ve aileleri ile bireysel olarak görüşmeler gerçekleştirdim. Öğrencilerin YKS öncesi motivasyonunu sağlamak için görüşmeler yürüttüm, tercih ve sınav hazırlık aşamaları için yönlendirme sağladım. Bu süre içinde çocuklar için Objektif Testler(catell 2-A, catell 3-A, gessel testi, peabody resim kelime eşleştirme testi, good enough vs) ve Oyun Terapisi eğitimlerimi tamamladım. Yurtdışında ve yurtiçinde bir çok seminerlere katıldım. Biruni Üniversitesi'nde aile danışmanlığı eğitimine devam ediyorum. Aktif olarak danışan görüyorum. Bireysel terapi, aile ve çift danışmanlığı, çocuklar için oyun terapistliği, objektif testler, rehber ve psikolojik danışmanlık hizmeti veriyorum. Bütüncül bakış açısı ile seanslarımı yürütüyorum.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Merhabalar ben Levent DOKUZER. Lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünde Şeref derecesi ile tamamladıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yüksek Lisans yaparak uzmanlığımı aldım. 2013 yılından itibaren alanda aktif olarak çalışarak danışan görmekteyim. Ergen ve yetişkinler ile birebir/ grup terapileri, evlilik ve eş secimi danışmanlığı , aile çift terapisi, cinsel terapi, boşanma dönemi ve sonrası danışmanlık, psikolojik testler, anksiyete, depresyon, kisilik bozuklukları, özgüven ve iletişim sorunları, uyku problemleri, tükenmişlik sendromu uzerine çalışmalar, duygu durum bozuklukları, panik atak, OKB/takıntı, alkol-madde ve internet bağımlılıkları, yas ve yas ile basa çıkabilme terapisi, alanlarında çalışmalar yapmaktayım, MMPİ kişilik envanteri uygulayıcısı olarak profesyonel danışmanlık hizmeti veriyorum. Yıllardır Özveri ile çalışarak sevdiğim ve başarılı olduğum alanda hizmet veriyor olmak benim için çok kıymetli bir süreç. İnsanlara yardımcı olmak, yol göstermek, içlerinde ki ışığı yakmak ve bir çok alanda yapabileceklerinin gücünü açığa çıkarmak mutluluk verici. Her insan kıymetlidir. Ve elbette ki hayat yolculuğunda zor, sıkıntılı dönemlerden geçme durumumuz kaçınılmazdır. Bu süreçte size destek olarak en doğru yolu izlemek ve psikolojik sağlığınız açısından profesyonel görüş doğrultusunda ilerlemek en iyisi. Siz kıymetlisiniz. Neden en iyisini hak ederken buhran ve boşlukta kaybolasınız? Kendiniz için en iyisini yapın ve profesyonel destekten asla kaçınmayın.

Sesli
Görüşme
99 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 119 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 99 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans Eğitimimi onur derecesi ile tamamladım. Lisans eğitimimde Prof. Dr. Fulya Yüksel Şahin Süpervizyonluğunda Öfke Kontrolü, Kaygı, Stres, Özgüven, Özdenetim, Özsaygı, Benlik Algısı, Romantik İlişkiler, Kişilerarası İletişim Problemleri, Uyum Problemleri, Zaman Yönetimi, Sağlıklı Aile İlişkileri, Yas konularında Bireyle Psikolojik Danışma oturumları yürüttüm. Bunun dışında Okul Psikolojik Danışmanı olarak lise kademesinde Mesleki Rehberlik ve Kariyer Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Zaman Yönetimi, Verimli Ders Çalışma konularında 16-18 yaş grubuyla çalıştım. İlkokul kademesinde yaptığım stajda öğrenci ve velilerle bir araya gelerek Çocuklarda Okul Korkusu, Tırnak Yeme, Kardeş Kıskançlığı, Zorbalık, Ergenlik, Aile İçi Etkileşim konularında çalışmalar yürüttüm ve seminerler düzenledim. Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikolojik Danışma, Öyküsel Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi alanlarında psikolojik destek vermekteyim.

Sesli
Görüşme
99 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 119 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 99 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Doğuş Üniversitesi İngilizce psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesinde Pedagojik formasyon eğitimini tamamladım. Özel okullar,rehabilitasyon merkezi ve danışmanlık merkezinde gönüllü stajlarımı yaptım.Lisans eğitimim boyunca sahaya atıldım.Lisans eğitiminin ardından özel okullarda okul psikoloğu ve rehberlik bölümlerinde görev aldım. Suadiye de özel danışmanlık merkezinde danışanlarımı görmekteyim.Bilişsel davranış terapisi eğitimini alarak Kaygı, depresyon, okb, panik atak,fobiler ve özgül fobiler alanları ile ilgilenmekteyim.,Çocuklarda kaygı sorunları terapisi,çocuklarda öfke sorunları terapisi, çocuklarda görülen uyum ve davranış bozuklukları , dikkat süreci , ergenlik dönemi alanında çalışmaktayım. Yetişkinler için uyguladığım MMPI test eğitimi, çocuklar için ise DENVER II,METROPOLİTAN okul olgunluğu, AGTE, PEABODY,CATELL 2A , Bir insan çiz ,aile ve ağaç çiz testlerini aktif olarak uygulamaktayım.

Sesli
Görüşme
89 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 109 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 89 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Yakın Doğu Üniversitesi Psikolojık Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü birinci olarak bitirdikten sonra aynı üniveristede Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamladım.Emdr çocuk ve yetişkin terapistiyim.Oyun terapistliği,Doğum danışmanlığını da profesyonel olarak vermekteyim.,Moxo gelişim ve zeka testleri uygulayıcısım. Çalışma alanım çocuk ve ergen .Bu bağlamda aile ,ebeveyn danışmanlığı çocukların davranış bozuklukları,dönemsel özellikleridir.Travma,depresyon,anksiyete bozuklukları ile çalışmaktayım.

Sesli
Görüşme
99 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 119 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 99 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Yakın Doğu Üniversitesi psikoloji bölümünden şeref notuyla mezun oldum. Akademik hayatımı geliştirmek üzere de KKTC Uluslararası Katılımlı Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresine yönelik olarak Madde Bağımlılığı ve Alışveriş Bağımlılığı ile ilgili makale çalışmaları yaptım. Şu anda Klinik Psikoloji yüksek lisansımın hazırlık aşamasındayım.Aldığım eğitim ve stajlar ile kendimi ileriye götürme fırsatı tanıdım. Devlet hastanesinde yaptığım stajımda, genç-çift-aile ve bireysel terapilere katıldım. Birebir görüşme ve test yapma fırsatım oldu. RAM merkezinde olan stajımda ise çocuklarla çalışma fırsatım oldu. Gerekli testleri uygulama, çocuklara seans içinde yaklaşma gibi yöntemleri pekiştirdiğim bir süreçti. Sonrasında ise, yetişkin testleri ve mmpı testi eğitimlerimi aldım. Şu an Madde Bağımlılığı eğitimi almaktayım. Bunun haricinde yetişkin, aile, çift ve öğrencilerin ruh durumundan daha iyi anlamak için katıldığım programlar ile sertifikalarımı alarak donanım sağladım. .

Sesli
Görüşme
99 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 119 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 99 ₺
Seans Süres: 30 dk
HAKKINDA

Ortadoğu teknik üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Aile Danışmanıyim. Şema terapi , Dinamik Psikoterapi , Bilişsel Davranışçı Terapi Varoluşçu Logoterapi ,Duygusal Terapi, Çözüm Odaklı Terapi Evlilik ve Çift Terapisi gibi eğitimler aldım.Stres , kaygı bozuklukları Evlilik ve iliski Problemleri, Çocuk ve Ergen problemleri,Öfke yönetimi ,Stres ve kaygı bozuklukları,Panik Atak Sosyal fobi gibi konularda danisanlarima destek veriyorum.

Sesli
Görüşme
99 ₺
Seans Süres: 30 dk
Görüntülü Görüşme 119 ₺
Seans Süres: 30 dk
Mesajlaraşarak Görüşme 99 ₺
Seans Süres: 30 dk
Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık!

Bipsikolog.com Nedir?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Bipsikolog.com Hangi yollarla görüşme gerçekleştiriyor?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Bipsikolog.com hangi alanlarda destek verir?
Bipsikolog.com, çok geniş bir alanda ve çeşitli psikolojik konularda online olarak bilgi ve destek vermektedir. Hizmetlerden bazıları: Depresyon Anksiyete (Kaygı) Panik Atak Bipolar Bozukluk (Manik Depresyon) Borderline (Sınırda Kişilik Bozukluğu) Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı) Aile ve Çift Terapisi Bireysel Terapi Çocuk ve Ergen Terapisi Cinsel Terapi Fobiler Bağımlılık Stres TSSB (Travma Sonrası Stres Bozukluğu) Yeme Bozuklukları ve Beden Algısı İş Yerinde Ruh Sağlığı Evlilik ve Boşanma Kişisel Gelişim Cinsel Kimlik
Bipsikolog.com Hangi yollarla görüşme gerçekleştiriyor?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?
Bipsikolog.com Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.
Hemen seansa başlama şansımız var mı?
Evet Online (Çevrimiçi) Psikologlarımızla hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.
Daha Fazla