Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık!

Bipsikolog.com  Psikologlarla danışanları online olarak buluşturan bir platformdur. Sitemiz üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.

Bipsikolog.com platformunda sesli veya görüntülü şekilde görüşme sağlayabilirsiniz.

Seans ödemelerinizi Havale / Eft veya Kredi Kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Kriz anında olanlar ve 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Bipsikolog.com ‘a girip üyeliğinizi tamamlayıp uzman seçtikten sonra kısa süre içersinde online görüşmeye başlayabilirsiniz.

Kesinlikle Danışan-Psikolog dialogları kayıt altına alınmamaktır. Seanslar özel görüşme olup Danışan-Psikolog arasındadır.

Evet, seans öncesi psikologlarımızın asistanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. “Danışmana Sor” özelliğimiz bunun içindir.

Evet Offline veya Online psikologlara ileri tarihli randevu alabilirsiniz.

Kesinlikle hayır. Bütün kullanıcı adınız telefon numaranız sistemimizde 256 Bit şifreyle korunmaktadır.

Psikologlarımız ilaç yazmamaktadır.

Evet Online (Çevrimiçi) Psikologlarımızla hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.

bipsikolog.com, çok geniş bir alanda ve çeşitli psikolojik konularda online olarak bilgi ve destek vermektedir. Hizmetlerden bazıları: Depresyon Anksiyete (Kaygı) Panik Atak Bipolar Bozukluk (Manik Depresyon) Borderline (Sınırda Kişilik Bozukluğu) Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı) Aile ve Çift Terapisi Bireysel Terapi Çocuk ve Ergen Terapisi Cinsel Terapi Fobiler Bağımlılık Stres TSSB (Travma Sonrası Stres Bozukluğu) Yeme Bozuklukları ve Beden Algısı İş Yerinde Ruh Sağlığı Evlilik ve Boşanma Kişisel Gelişim Cinsel Kimlik

Evet, bütün psikologlarımız şirketimizle anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.

Evet, yurtdışından da sisteme kayıt olabilirsiniz.Ödemenizi gerçekleştirebilir ve psikoloğumuzla seansınıza başlayabilirsiniz.

Bizimle 0850 307 61 92 Hattımızdan veya +90 534 685 46 66 Whatsapp Destek Hattından İletişime Geçebilirsiniz.